Oceloví obři a dinosauři ve Zlíně - UKONČENO

07.11.2021

Když jsem zjistila, že v OC Zlaté Jablko ve Zlíně jsou k vidění roboti z Transformers, tak mi bylo hned jasný, že tuhle euforii u našeho malého výletníka si nemůžeme nechat ujít. Syn jakožto milovník Avengers a všech ostatních hrdinů, robotů, dinosaurů apod. když to viděl, tak se málem pominul. :-)

Výstava Oceloví obři je v Jablku k vidění do 28. 7. 2021, jinak všechny tyto sochy a spoustu dalších najdete v Galerii ocelových figurín v Praze. Kromě robotů jsou ve Zlíně k vidění i postavy z pohádek, ocelové fáro nebo motorka. Přes 20 postav z oceli je rozmístěných po celém obchoďáku. 

Z Jablka jsme pak přes park Komenského šli do Obchodní dům Zlín, kde pro změnu probíhá výstava Zdeněk Burian - Za dinosaury a dobrodružstvím. Ta je tam k vidění do 15.9.2021

Na samotnou výstavu nám již nezbyl čas, ale kolem obchodního domu a uvnitř něj jsou rozmístěné modely dinosaurů zapůjčených z našich dinoparků. 

Obě výstavy nejsou na nějak extra dlouho, můžete to tedy spojit s výletem do ZOO v Lešné nebo s nějakým jiným výletním cílem v okolí.