Starý-Lískovec - dětská hřiště

19.02.2021

Před MŠ Bosonožská najdete krásné barevné hřiště pro menší děti. Hřiště není nijak veliké, ale už jen ty barvičky děti určitě zaujmou. 

Děcka budou asi nejvíce bavit malé trampolínky, ale najdete tu i malé skluzavky a tunýlky. Navíc hřiště je uděláno z příjemného povrchu, takže se nemusíte bát, že se tam děcka budou válet v bahně, když zaprší nebo když roztává sníh. Je tam také dostatek velkých laviček pro posezení. 

Nejbližší MHD je bus č. 69, který vyjíždí z Bohunic od nemocnice či kampusu, zastávka U hřiště. Níže přikládám mapky k oboum hřištím. 

Kousíček od této zastávky je ještě jedno hřiště. To je zase dostatečně velké a je spíše pro děti větší. Hřiště má sice ty nejlepší roky za sebou, ale všechno bylo funkční.

Najdete ho hned u fotbalového hřiště, na jehož druhé straně je Koupaliště Starý Lískovec. Jsou tady různé prolézačky, houpací talíře, majáková věž a úplně super je, že hned u hřiště je občerstvení, kde nyní funguje okénko, takže si tady můžete dát v klidu kafe či čaj a když bude nejhůř, pustí vás i na WC.