Stubai s dětmi a okolí

Vítejte v malebné oblasti Stubai, která vám přinese nezapomenutelnou dovolenou s dětmi. 

Na děcka tady v létě čekají dobrodružství na parádních a netradičních dětských hřištích, jízda lanovkami, objeví tajemnou ledovou jeskyni či ohromující mohutné vodopády. 

🎯 PROČ STUBAI???

Oblast Stubai nabízí naprosto úchvatné výhledy s horskými scenériemi a nádhernou přírodu. Vybrali jsme si ji vlastně tak trochu náhodou. Původně jsme totiž chtěli zamířit do oblasti Zillertal, ale ubytko jsem začala řešit až v červnu, což už bylo dost pozdě a nesehnala jsem už ubytování, které by splňovalo naše požadavky, za nějakou rozumnou cenu. A jak je ten Facebook chytrej šmírák, naservíroval mi reklamu na oblast Stubai, o které jsem předtím neměla ponětí a po opravdu dlouuhééém hledání našla i cenově přijatelné ubytko, takže bylo jasno. 

Pro rok 2023 tedy vyhrála oblast STUBAI a byla to naprosto boží dovolená. Boží natolik, že jsme si pobyt prodloužili o 1 den, protože na našem ubytku měli ještě 1 noc volnou.

🛏️ Najít si ubytko se STUBAI SUPER CARD se určitě vyplatí. Za nás určitě můžeme doporučit to, kde jsme byli my, tedy PENSION ROSENHUGEL nebo ubytko najdete na stránkách Stubai nebo klasicky na bookingu. Info o tom, zda kartu mají tam snadno zjistíte.  

Booking.com