Hopsálkov BRNO

07.08.2022

Kvůli rekonstrukci bytu se nám IKEA stala v poslední době druhým domovem, ale aby děti tolik netrpěly :-), před jednou z jejích dalších návštěv jsme se stavili v Hopsálkově, který je od brněnské Ikey nedaleko. 

V areálu se docela vyblbnou i rodiče. Najdete tu několik vzduchových trampolín různých velikostí, velké pískoviště, vodní postel, lanovku, šplhací sítě, šlapací káry a samozřejmě občerstvení, které najdete u písčité pláži. Cítit písek mezi prsty je mimochodem skvělej pocit, jako u moře :-) 

Co je určitě super je, že se tu dá domluvit i dětská narozeninová oslava. Budete mít pro sebe jeden velký prostor v zadní části areálu.

Vstupné pro rodinu 2+2 stálo 490,- 

Dneska je už vstupné drahé všude, to bysme ještě vzali, ale ceny občerstvení se mi zdály dost přehnané. Za café latté jsme tu dali téměř stejnou cenu (79,-) co v centru Vídně u Stephansplatz, což mi přijde úlet. 

Areál je jinak ale fajn, akorát se tu nedá být, když je horko. Jsou tu slunečníky s posezením, kde se můžete schovat, ale pokud třeba nepřijdete na otvíračku jako my, tak pravděpodobnost, že na vás slunečník vyjde je dost mizivá. 

Pokud je příjemné jarní/podzimní počasí, pak je návštěva Hopsálkova určitě fajn. V létě bych se sem vydala pouze pokud teploty neatakují nějaké tropické teploty. :-)