BruNo family park BRNO

27.12.2023

BRuNO family park je klimatizované zábavní centrum, které je otevřené celoročně. 

V jeho vnitřní části se děti můžou těšit na obří skákací bublinu, autodrom, tobogány, trampolíny, skákací hrady, jízdu na lodičkách, všelijaké prolézačky, lanové tunely a mosty, skluzavky, podzemní labyrint, bludiště, lanovku a spoustu spoustu dalšího. Nejdelší skluzavka tzv. Tenké střevo měří úctyhodných 38 metrů, takže vás čeká opravdový adrenalinový "sešup"! 

Velká část parku je vhodná spíše pro děti starší, ale i ti menší si tady přijdou na své. Těm je vyhraněno jedno patro, kde je potěší především blbnutí v kuličkách, malé skluzavky, tzv. sýrárna, kuchyňka a obchod a další drobnosti. 

Za nás je vnitřní část v BruNO moc fajn místo pro rodinnou zábavu, ideálně však při špatném počasí. V létě je otevřena i venkovní část. Tam jsme však zatím stále nebyli, tak doufáme, že to snad už někdy napravíme :-) 

Odvážní můžou zavítat na panoramatickou vyhlídku a vychutnat si  pohled na Brno z výšky 22 metrů. Cesta nahoru vede přes sedm pater - buď po schodišti, skrz spletitou Pavučinu nebo Labyrint. Až dorazíte na vrchol, čeká vás výhled, který je o to dramatičtější, a to díky skleněné podlaze. Jen ti nejodvážnější se odváží stoupnout na průhlednou plochu :-). Já mezi ně teda rozhodně nepatřím :-) 

V parku najdete Bistro Zobka, což je takový snack bar, který najdete přímo u zábavní plochy. Otevřeno má podle provozní doby herního centra. 

Kromě Zobky můžete v BRuNO  navštívit také restauraci Hnízdo nebo si dát kafe či zákusek v Mláďatech.