Les Park Vřesovice

17.09.2021

Když jsme dokončili naše putování v okolí skalních útvarů Kozel a Kazatelna (připomínám ZDE) vydali jsme se ještě za odměnu do nedalekého Les Parku Vřesovice. Les Park je od parkoviště U Křížku vzdálen jen 4 km. 

Kromě toho, že tu opravdu dobře vaří, se tady děcka můžou vyblbnout, a to jak venku, tak uvnitř. Byla to pro nás tak pěkná tečka na závěr výletu. 

Venku třeba najdete trampolínu, dřevěné hry, dřevěný rybářský domek na hraní nebo malý adventure golf. Docela čerstvou novinkou v Les Parku je pak stan, ve kterém jsou schované další hry nejen pro děti. Všechny jsou v podstatě dřevěné, vstup ke hrám se platí na baru, ale je to vstup jen symbolický za 10,-/os. Narazíte tu i na Bobříkovu stezku, což jsou otázky z přírody pro děti. 

Přímo do areálu Les Parku mohou vjet pouze ubytovaní, takže si musíte najít místečko, kde zaparkovat někde u hlavní silnice, a bohužel těch míst tu není mnoho. My tu byli v neděli odpoledne a místečko jsme tedy našli, ale o víkendu předpokládám tu asi bude bývat dost lidí.