Lezecká stěna Kuřim

22.01.2022

V Kuřimi u Brna kromě spousty možností na výlet najdete i nově zrekonstruovanou lezeckou stěnu. 

Lezecká stěna - jak jsme zjistili, je naprosto parádní vnitřní aktivita pro celou rodinu, ani jsme neměli tušení. A že jste nikdy nelezli? To vůbec nevadí, my taky ne :-) a i přesto jsme tu strávili pár hodin. Domů se odcházelo s brekem.....děti prostě domů jít nechtěly :-). 

V té kuřimské se dá strávit několik hodin a děti nemusí jenom lézt. Prostoru pro blbnutí je tu víc než dost. 

Kromě lezeckých stěn různých velikostí můžou třeba šplhat na lanové pavučině, protáhnout se na ribstolu, kruzích nebo blbnout na kobercové skluzavce s dopadem do balónků. A když si budou chtít odpočnout, můžou si zalézt do bunkru, který se nachází nad posezením u baru. Bunkr je navíc moc pěkně vymalovaný.

Občerstvení je tu tedy taktéž k dispozici. Kromě nápojů si můžete dát i něco malého k zakousnutí. A asi to známe všichni, není nic lepšího, než když děti blbnou a vy si v klidu můžete vypít kafe :-). A co je úplně skvělý, je možnost pořádání narozeninových oslav pro děti! 

Za nás je to tam vážně strašně fajn a určitě se sem budeme pravidelně vracet. 

Praktické informace:

  • Stěna se nachází v zadní části kuřimské Sokolovny, hned u hlavní silnice na Brno. Pár míst na zaparkování je přímo u Sokolovny, jinak je sem velmi dobré spojení vlakových linek S3 nebo ideální je z Brna bus č.71, z Králova-Pole nádraží, který v Kuřimi staví přímo u Sokolovny. 
  • Vchod je z pravého boku budovy, jen pár metrů za vchodem do restaurace Country bar 
  • Nemusíte se nijak objednávat, stačí pouze přijít. Objednat se musíte pouze v případě, že byste chtěli instruktora jen sami pro sebe. 
  • Vybavení také mít nemusíte. Za drobný poplatek je možno si tu vypůjčit jak lezecké boty, tak sedáky (dětské i dospělácké). Můžete lézt i v teniskách případně. 
  • Pokud vůbec nevíte co a jak, samozřejmě všechno vám ráda ukáže a vysvětlí ochotná a milá obsluha 
  • WC a skříňky jsou samozřejmě též k dispozici
  • Foto ceníku najdete ve fotogalerii. Můžete tu být, jak dlouho chcete. 
  • Otevírací doba je pořád :-) OD 9 - 21 hod 
  • Odkaz na jejich web ZDE 
Odpočinek v bunkru
Odpočinek v bunkru
Kobercová skluzavka
Kobercová skluzavka