Loučná nad Desnou

01.10.2023

Pokud vás vaše cesty zavanou do Jeseníků a budete se potulovat poblíž Loučné nad Desnou, určitě se zastavte na tomto úžasném hřišti, které je součástí areálu Kociánov. 

Hlavní dominantou hřiště je středověký hrad s prolézačkami a tobogánovou skluzavkou. V letních dnech děti určitě potěší i vodní prvky. Nechybí ani oblíbená lanovka a houpačky, všelijaké prolézačky a prvky i pro ty nejmenší děti. 

Vstup na hřiště je zdarma. Pozor v zimních měsících je hřiště uzavřeno!

Hned za plotem hřiště ještě najdete pár interaktivních tabulí od Lesního světa a nafukovací skákací bubliny. 

V areálu se nachází rybníček Kocián, kde si můžete zaplatit i rekreační chytání ryb. Krom toho tu je hostinec Heik a kavárna Tančírna. Kavárna je však otevřená jen v sezóně. WC jsou k dispozici pod kavárnou. 

Pokud byste se v Loučné chtěli zdržet déle, jen pár metrů od hřiště najdete zámek se zámeckým parkem a v něm celoroční rodinnou hru na styl šipkované s pokladem. Hra je v provozu denně a přístupná 24/7, akorát hrací plánek se kupuje (150,-) NA HLAVNÍ ZÁMECKÉ BRÁNĚ, V INFOCENTRU (č.p.57 - budova obecního úřadu, nebo v KAVÁRNĚ TANČÍRNA. Všechny informace k POKLADU najdete na tomto webu https://www.cestickou.cz/poklad-loucna-n-d/