Lanové centrum Veselí nad Moravou_přístav

12.07.2023

Ve Veselí nad Moravou, přímo u přístavu Baťova kanálu, se na vysvědčení, 30. června 2023 otevřelo nové lanové centrum. Jedná se o 3D bludiště se spoustou různých překážek, velkou tobogánovou skluzavkou a s vyhlídkovou věží ve tvaru majáku. Překážky tady symbolizují vodní svět. 

U pokladny ještě najdete maličkaté hřiště s pískovištěm. 

Vstupné je velmi přívětivé - pokud s dětmi chtějí blbnout i rodiče, rodinné vstupné 2+2 stojí 300,- na 3 hodiny řádění. Jinak se vstupné odvíjí dle věku dětí. Děti pod 6 let mohou vstupovat pouze v doprovodu dospělého. 

Děti na pokladně dostanou pásek na ruku s QR kódem, díky kterému pak chodí přes branku.  

Na místě se nachází i občerstvení se základními věcmi, jako je točená limča nebo jiné nápoje, ledová tříšť a z jídla pak spíše nějaké sušenky apod. nebo párek v rohlíku. 

Pokud byste se chtěli najíst, stačí si kousíček popojít k přístavu. Ten se nachází v podstatě hned za lanovým centrem. Za ním se také nachází skatepark, ten je volně přístupný, takže děckám klidně přibalte kolobky nebo skaty. 

V přístavu jsou dvě bistra. Jedno, které funguje podobně jako restaurace Bistro Baťák a druhé pak Bistro na kolech, tedy bistro pojízdné. My zvolili to pojízdné a moc jsme si pochutnali. Jídlo bylo opravdu vynikající a kuchaře moc chválíme.

Hned u toho je hřiště pro děti, takže o zábavu je určitě postaráno. :-) 

A co jsme podnikli dál? O tom zase příště :-) 

Hřiště v přístavu
Hřiště v přístavu