Tip na rodinné ubytování v Budapešti

13.07.2023
Ubytování vždycky řešíme přes Booking.com, a byli jsme 🛏️ ubytovaní TADY.

Samozřejmě bydlet v hotelu minimálně s plnou penzí a v centru by se nám moc líbilo :-), ale co si budem.... na to nemáme prostředky :-)

Ubytování jsme řešili v podstatě na poslední chvíli (bookovala jsem v pondělí večer a jeli jsme ve čtvrtek), a jelikož byly Velikonoce, možností nám už moc nezbýval. Zvolili jsme nakonec ale moc dobře a byli jsme maximálně spokojení.

Ubytování vždycky řešíme přes Booking.com, a byli jsme 🛏️ ubytovaní TADY.

Tam najdete další fotky. Já chci vždycky fotit než vybalíme, ale vždycky na to zapomenu a následný bordel pak už fotit nemůžu :-) a tady jsem nestihla fotit ani před odjezdem domů. 

🛏️Pokud budete hledat ubytování s dětmi, booking se mi zdá jako nejbezpečnější platforma. Další ubytko v Budapešti pro rodiny s dětmi můžete hledat ZDE.


Tento apartmán v soukromí nabízí pohodlí bytu - v podstatě takové 2kk. Najdete tu kuchyňku, rozkládací, ale pohodlný gauč, na kterém se bez problému vyspíte ve dvou, koupelnu a ložnici s velkou manželskou postelí. Postele i gauč byly opravdu pohodlné, vyspali jsme se krásně. Ocenili jsme i elektrické rolety na okna, takže kdo si chce přispat, nebo pro kvalitní spánek potřebuje úplnou tmu, není problém :-). Apartmán byl čistý, a co je důležité, v naprosto klidné a bezpečné lokalitě. K dispozici je i prostorný balkón. 

Na TV jsme si večer pouštěli české pohádky a filmy přes Youtube, takže i večery nám utekly jak nic. 

👉 Apartmán se nachází na ulici Cserhalom utca 7, což jsou takové moderní, nové bytové domy. Zastávka metra modré linky M3 se nacházela jen asi 4 minuty chůze od ubytování. Zastávka metra se jmenuje Gyongyosi utca a z nádraží Nyugati to byly jen 4 zastávky, protože nádraží Nyugati leží též na modré lince M3. Zjistili jsme, že modrá linka byla pro většinu míst, které jsme navštívili naprosto ideální. 

👉 Navíc, hned po vystoupení z metra je tu obří nákupní středisko DUNA PLAZA, kde najdete vše potřebné, od kavárny, potravin, drogerie....takže pokud cokoli zapomenete, není problém to koupit tady. 

Domluva ohledně předání klíčů probíhala přes zprávy na bookingu. Majitel nás čekal na místě, ukázal vše potřebné a při odjezdu jsme jen nechali klíče na stole. Samozřejmě bez angličtiny to nepůjde :-)

Běžte podél nákupního centra jakoby za něj a tady silnici přejděte a odsud je to již jen pár kroků přímo za nosem
Běžte podél nákupního centra jakoby za něj a tady silnici přejděte a odsud je to již jen pár kroků přímo za nosem
Výhled z balkonu
Výhled z balkonu