Oblast Schladming-Dachstein - ubytování s hernou, zookoutkem

26.08.2019

Za normálních okolností vždycky řešíme ubytování pře BOOKING.COM a spoustu ubytování v této oblasti najdete ZDE. 

Tenkrát tam náš hotel nebyl v nabídce a řešili jsme to přes nějakou cestovní agenturu, kde ale zaplatíte samozřejmě něco navíc, tak pokud to jde, vždy je lepší ten booking. 

Náš hotel byl kousíček za Schladmingem. Je hodně v kopci, v přírodě - počítejte tedy denně tam i zpět serpentýny. Je to jako all inclusive hotel, kromě oběda. Obědy tu nejsou, protože přes den tu není asi ani noha. Ale musím říct, že se to strašně cenově vyplatí. Za celý týden jsme se na něco malého někde v restauraci stavovali jen 2x. Na snídaních si totiž můžete zabalit svačinu na celý den dle libosti (krabičky si tedy vezměte s sebou). Pak od 15 hod už jedou svačiny a od 18 hod večeře. Pití, pivo, víno, kafe, máte k dispozici dle libosti celý den. Vaří tu výborně. A hlavně k ubytku je zmiňovaná Schladming Dachstein Sommercard, tzn. ze všechny lanovky, kde jsme byli jsou zadara (kartičky musíte vozit všude s sebou). Zadara jsou i různý bazény, poplatky za vysokohorský silnice, busy a spousta dalšího. 

🛏️Jedná se o hotel Gut Raunerhof.  

Kolem hotelu jsou krávy, kozy, poníci, králíci. Houpačky, skluzavka, parádní vnitřní herna s vozítkama. Pokoj jsme měli mega prostorný, snad největší, co jsem kdy v hotelu viděla. Z balkónu luxusní výhled.

Od 16 hod funguje i vnitřní wellness, ale to není pro malý děcka. Je to pro naháče, dospělý na odpočinek po tůrách. Jsou tam sauny, vířivka, kneippův chodník. Není tam žádný bazén.