Vrsi Mulo ubytování

13.07.2023

Veškerý kredit za výběr lokality i ubytování dávám kamarádce Lucce, která si to vzala na starost, protože jsme vyráželi společně dvě rodiny. Ubytování jsme měli zabookované už tuším od ledna a rozhodně ho můžeme s klidným srdcem doporučit.  

Jak víte, vždycky se snažíme vše řešit přes portál Booking.com, kde najdete spoustu krásných ubytek nejen v Chorvatsku, třeba právě ve Vrsi nebo okolí. 

📍 Místo, kde jsme bydleli však na booking není a najdete ho na FB, ZDE.  

📍 Jedná se o vesničku Vrsi, resp. její část Vrsi Mulo. 

💰💶 Nevím, zda byla cena ovlivněna tím, že jsme to bookovali už v lednu, ale určitě byla ovlivněna počtem dětí a jejich věkem. Cena byla totiž překvapivě velmi nízká - za 10 dní jsme dali za 4+4 celkem 1250 €. Každou rodinu tedy těch 10 dní vyšlo na 625 €.

Ubytko má velkou terasu, obývák spojený s kuchyňkou (ta byla docela dobře vybavená), koupelnu společnou s WC a 3 ložnice, přitom v každé byla manželská postel. Dětem se nafoukli matrace a tak spali všichni v jedné místnosti a rodiče měli klid :-) 

V koupelně je i pračka, což bylo super, protože nebylo potřeba brát tolik oblečení a taky bylo možné si ztvrdlé ručníky od moře vyprat. 

Další skvělá věc byla venkovní sprcha. Když jsme totiž přišli z pláže, všichni se mohli osprchovat venku a netahali jsme si tak písek dovnitř. K dispozici je parking na 2 auta. 

Po příjezdu na nás čekaly i nějaké nápoje, jako pozornost od majitele. Ten bydlí ve stejném domě v přízemí, samozřejmě s vlastním vchodem. Měli jsme naprostý klid a soukromí. 

🌊 Vzdálenost od pláže: do 100 metrů