O nás a jak to všechno vzniklo a jak to pokračuje .....

Děkuji všem za podporu
Děkuji všem za podporu

Jmenuju se Vendy a jsem "akční" máma 2 dětí, kterou většinou vůbec nebaví sedět doma a válet se na gauči. Kromě své rodiny, miluju cestování, objevování nových míst a výlety nejen do přírody. 

Přibližně před 3 lety, jsem si jednoho řekla, no přece si všechny ty krásný výlety, který s dětma podnikáme, nebudu nechávat jen pro své přátele. A tak, paradoxně v první vlně Covidu, jsem konečně našla čas to všechno sepsat a světlo světa tak v dubnu 2020 spatřil cestovatelský deník a blog malivyletnici.cz. Prostě a jednoduše s vámi své zkušenosti a tipy na téma cestování a výlety s rodinou sdílím ráda.
Hlavním cílem mého blogu je ukázat, že parádní výlety na vás čekají i v přírodě a že na pěkný den s dětmi nepotřebujete nadutou peněženku.

A proč to dělám? 

Prostě a jednoduše s vámi své zkušenosti a tipy na téma cestování a výlety s rodinou sdílím ráda a baví mě to :-)


A co z toho mám?

Doteď , kromě potěšení a radosti z vaší přízně a z toho, že vás naše výlety a další tipy baví, a také krom svého vlastního uspokojení, jsem z toho žádnou "odměnu" neměla. 

Je téměř duben 2023 a doteď  byl celý obsah webu, po celé 3 roky, pro vás dostupný zcela  zdarma. 

Za blogem je za ty 3 roky obrovský kus práce a jelikož mě také jeho provoz stojí nemalé finanční prostředky a doteď  byl bez reklam, odteď budu muset zavést tzv. členskou sekci, a členství v ní zpoplatnit, alespoň symbolickou částkou.   

Ovšem NEZOUFEJTE :-), jsou to jen drobné peníze, které investujete do vašich rodinných zážitků, a já vám slibuju, že se pokusím udělat vše proto, aby to stálo i nadále za to!


 Více o členské sekci a registraci do ní najdete ZDE.